Новини / Повідомлення

Дата: від до Скинути

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ГРОМАДИ ЖИТОМИРЩИНИ ОТРИМАЛИ ЕКСКАВАТОРИ-НАВАНТАЖУВАЧІ ВІД ПРОЄКТУ USAID «ГОВЕРЛА»

Як повідомляється на сайті “Децентралізація”, проєкт USAID «ГОВЕРЛА» надав 20 універсальних екскаваторів-навантажувачів громадам-партнеркам Волинської, Житомирської, Закарпатської, Львівської, Одеської, Полтавської та Рівненської областей. Екскаватори використовуватимуться комунальними підприємствами громад для відновлення теплопостачання та інших комунікацій у процесі реконструкції та відновлення.

09:14 15.02.2023

“ГВАРДІЯ НАСТУПУ”: ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ТА ЩО ВАРТО ЗНАТИ

В Україні триває запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього наступу та звільненні територій від ворога.

12:39 14.02.2023

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ЯКІ ВАЖЛИВІ ДЛЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ РІШЕННЯ ПРИЙМАВ ПАРЛАМЕНТ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Депутати Верховної Ради України ІХ скликання – перші в історії незалежної України народні обранці, яким випало працювати в умовах повномасштабної війни. Зрозуміло, що з 24 лютого 2022 року від Парламенту усі очікували швидких й ефективних рішень, які б допомогли людям, бізнесу, громадам, державі мобілізувати зусилля, встояти, вижити, підтримати усіх, хто цього потребує.

12:23 14.02.2023

У “ГВАРДІЮ НАСТУПУ” ЗВЕРНУЛИСЯ УЖЕ 27 ТИСЯЧ ГРОМАДЯН. ДОЛУЧАЙТЕСЯ ЗАДЛЯ ПЕРЕМОГИ НАД ВОРОГОМ! ВІДЕО

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно.  Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.

16:03 13.02.2023

МВС ОТРИМАЛО ПОНАД 27 ТИСЯЧ ЗВЕРНЕНЬ ЩОДО ВСТУПУ ДО «ГВАРДІЇ НАСТУПУ»

Про це 12 лютого в ефірі Всеукраїнського телемарафону «Єдині новини» повідомила речниця Міністра внутрішніх справ Мар’яна Рева. Також вона розповіла про етапність добору та звернула увагу на зацікавленість і бажання із боку добровольців приєднатися до «Гвардії наступу».

16:02 13.02.2023

МВС ОТРИМАЛО ПОНАД 27 ТИСЯЧ ЗВЕРНЕНЬ ЩОДО ВСТУПУ ДО «ГВАРДІЇ НАСТУПУ»

16:02 13.02.2023