Старостинські округи

Від  29.10.2021 року                           смт Романів

Про утворення старостинських округів

Романівської територіальної громади

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост» від 14.07.2021 року №1638-ІX (набрання чинності 01.08.2021) та керуючись пунктом 61 частини першої статті 26, 541 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Романівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Утворити на території Романівської селищної ради 11 старостинських округів:

1.1.Биківський старостинський округ Романівської селищної ради. Територіальні межі діяльності округу: смт Биківка, село Товща, село Сарнівка.

1.2. Вільшанський старостинський округ Романівської селищної ради. Територіальні межі діяльності округу:  село  Вільха, село Мала Токарівка.

1.3. Врублівський старостинський округ Романівської селищної ради. Територіальні межі діяльності округу:   село Врублівка, село Корчівка.

1.4. Годиський старостинський округ Романівської селищної ради. Територіальні межі діяльності округу:  село Старочуднівська Гута, село Сульжинівка, село Годиха, село Межирічка, село Микільськ.

1.5. Гордіївський старостинський округ Романівської селищної ради. Територіальні межі діяльності округу:  село Гордіївка.

1.6. Камінський старостинський округ Романівської селищної ради. Територіальні межі діяльності округу:  село Булдичів, село Шевченка, село Камінь, село Химрич.

1.7. Ольшанський старостинський округ Романівської селищної ради. Територіальні межі діяльності округу:  село Ольшанка, село Улянівка, село Цеберка, село Бубни, село Нивна, село Голубин, село Яблунівка.

1.8. Прутівський старостинський округ Романівської селищної ради. Територіальні межі діяльності округу:  село Прутівка, село Білки, село Костянтинівка, село Жовтий Брід, село Новохатки, село Новопрутівка

1.9. Романівський старостинський округ Романівської селищної ради. Територіальні межі діяльності округу:  село Романівка, село Разіне, село Хижинці, село Мані.

1.10. Соболівський старостинський округ Романівської селищної ради. Територіальні межі діяльності округу:  село Соболівка, село Вила, село Червоні Хатки, село Залужне.

1.11. Ясногородський старостинський округ Романівської селищної ради. Територіальні межі діяльності округу:  село Ясногород, село Монастирок, село Синява, село Садки, село Гвіздярня, село Тевеліївка, село Ягодинка, село Лісна Рудня, село Борятин, село Іванівщина.

1. Вважати таким, що втратило чинність рішення Романівської селищної ради від 09.12.2020 року № 18-1 «Про утворення старостинських округів».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію з питань прав людини, законності, депутатської  діяльності, етики та регламенту.

Селищний голова                                                       Володимир САВЧЕНКО