Фінансове управління

Офіс з розвитку підприємництва та експорту проводить опитування щодо пріоритетів експортної діяльності

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» проводить масштабне опитування українських підприємців, експортерів, галузевих і бізнес асоціацій щодо пріоритетів експортної діяльності. Метою зазначеного опитування є аналіз потреб українського бізнесу з наступних напрямків: експортна освіта, аналітика та консалтинг, готовність до експорту, пріоритетні закордонні ринки та виклики, які постають при зовнішньоекономічній діяльності.

10:40:09 23.12.2021

Набір на освітню програму для малих суб'єктів підприємництва Export Academy 2022

Export Academy 2022 – освітня програма для українських МСП, які тільки починають експортну діяльність або вже є діючими експортерами та планують виходити на нові ринки. За результатами навчання за Програмою учасники створять для своєї компанії детальний план з виходу на міжнародні ринки.

11:20:20 24.11.2021