ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення конкурсної комісії про конкурс на посади членів наглядової ради - представників громадськості

Додаток №1                                                                                         до протоколу №1 засідання конкурсної комісії                                                                                                                   з відбору кандидатів у члени наглядової ради                                                                                                  КНП «Романівська лікарня» від 19.06.2024р.

11:17:37 15.07.2024

До уваги керівників підприємств, установ та організацій громади!

Повідомляємо, що відповідно до рішення ради оборони  Житомирської області від 07.06.2024  підприємствам, установам та організаціям до 15 липня 2024 року необхідно подати до 8 відділу Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки списки персонального обліку громадян по категоріям (додаток 5 постанови КМУ від 30.12.2023 №1487)

11:29:46 12.07.2024

До уваги керівників підприємств, установ та організацій громади!

Повідомляємо, що відповідно до рішення ради оборони  Житомирської області від 07.06.2024  підприємствам, установам та організаціям необхідно подати до 8 відділу Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки списки персонального обліку громадян по категоріям (додаток 5 постанови КМУ від 30.12.2023 №1487)

12:36:47 11.06.2024

Оголошення про початок формування конкурсної комісії для обрання членів Наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Романівська лікарня» Романівської селищної ради

09:15:08 07.05.2024