Новини / Повідомлення

Дата: від до Скинути

НАБІР ДО “ГВАРДІЇ НАСТУПУ” ТРИВАЄ! ДОЛУЧАЙТЕСЯ ЗАДЛЯ СПІЛЬНОЇ ПЕРЕМОГИ НАД ВОРОГОМ! ВІДЕО

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.

11:06 23.02.2023

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: КАЗНАЧЕЙСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ – ЕКСПЕРТНЕ РОЗ’ЯСНЕННЯ НОВАЦІЙ ЛЮТОГО 2023 РОКУ

Незабаром набувають чинності зміни до Порядку №938, внесені наказами Міністерства фінансів України від 30.12.2022 №477 «Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» та від 23.01.2023 №35 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 30 грудня 2022 року N 477».

12:41 22.02.2023

ПРИЄДНУЙСЯ ДО “ГВАРДІЇ НАСТУПУ” – ОБИРАЙ БРИГАДУ, ЯКА НАЙБІЛЬШЕ МОТИВУВАТИМЕ!

У Житомирській області триває запис добровольців до лав штурмових бригад “Гвардії наступу”. Анкети приймають онлайн через сайт storm.mvs.gov.ua та у чотирьох ЦНАПах області. Зокрема, жителі Житомирського району можуть звернутися за адресою: м. Житомир, площа Польова, 8 (“Прозорий офіс”).

12:38 22.02.2023

БІЗНЕС БЕЗ БАР’ЄРІВ: НАЦІОНАЛЬНА КНИЖКОВА ПЛАТФОРМА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ПРОЄКТУ «СКАЖИ ЧЕСНО, ТИ ЯК?»

Ось такі закладинки «Скажи чесно, ти як?» у кожне замовлення вкладатиме національна книжкова платформа Yakaboo, учасник спільноти «Бізнес без бар’єрів». Про це повідомляє ГО «Безбар’єрність».

12:24 21.02.2023

«ГВАРДІЯ НАСТУПУ»: ЯК ПОКРОКОВО ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ПІДГОТОВКА БІЙЦІВ – ЗМІ

В Україні триває набір до «Гвардії наступу», яка має посилити оборону країни та допомогти ЗСУ в деокупації зайнятих російськими військами територій. І цим наблизити перемогу України у війні з Російською Федерацією.

12:22 21.02.2023

ПРОДОВЖЕННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ: ФОКУС НА ПІДВИЩЕННІ СТАНДАРТІВ ПРОЗОРОСТІ, ЗАХИЩЕНОСТІ ТА ПІДЗВІТНОСТІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України в співпраці з Парламентом, органами місцевого самоврядування (ОМС) та громадськістю продовжить реалізацію реформи децентралізації.

16:43 20.02.2023