Розпорядження селищного голови

Житомирського району

Житомирської області

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від    11   червня   2021  року                                                                    №  154

Про скликання десятої сесії

селищної ради 8-го скликання

Відповідно ст.ст.42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати десяту сесію селищної ради 8-го скликання 25 червня 2021 року о 10:00 годині в залі засідань селищної ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про затвердження Програм та Положень Романівської селищної ради.
  2. Питання освіти.
  3. Питання реорганізації закладів культури.
  4. Про затвердження контингенту учнів та погодження  розміру батьківської плати за навчання  в КУ Романівської  селищної ради «Романівська мистецька  школа» на 2021-2022 навчальний рік.
  5. Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами  культури Романівської селищної ради.
  6. Питання комунальної власності.
  7. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр  надання адміністративних послуг Романівської селищної ради Житомирської області.
  8. Про внесення змін до структури та штатного розпису Романівської селищної ради.
  9. Про внесення змін до складу виконавчого комітету селищної ради.
  10. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
  11. Розгляд земельних питань.
  12. Інше.

На сесію селищної ради запросити депутатів селищної ради, апарат  селищної ради, керівників підприємств, організацій, установ, представників ЗМІ.

Селищний голова                                               Володимир САВЧЕНКО

Про оголошення конкурсу на надавачів послуг по забезпеченню ліками за пільговими рецептами лікарів для громадян, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи.

На підставі РОЗПОРЯДЖЕННЯ Романівського селищного голови №106       від  06.04.2021р., оголошується конкурс на надавачів послуг по забезпеченню ліками за пільговими рецептами лікарів для громадян, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи.

12:57:42 15.04.2021