Романівська селищна рада
Житомирська область, Житомирський район

Конференція «Допомога допомагаючим: виклики у роботі та підтримці власного робочого стану спеціалістів(-ок), які надають психологічну і юридичну допомогу»

Дата: 28.03.2024 08:42
Кількість переглядів: 60

03.04.24    

Конференція «Допомога допомагаючим: виклики у роботі та підтримці власного робочого стану спеціалістів(-ок), які надають психологічну і юридичну допомогу»

Початок: 03.04.2024 о 13:00
Закінчення: 03.04.2024 о 15:30

Актуальна

Додати у календар Google

Тривалий період війни особливо повномасштабного вторгнення рф на територію України спричинив катастрофічні наслідки у багатьох сферах. Однією з них, яка впливає та впливатиме на відновлення країни, є – психологічне та психічне здоров’я людей.

Громадська організація «Вектор прав людини» розробила Програму «Допомога допомагаючим», яка поєднала у собі тренінгові, супервізійні та інші підтримуючі заходи для спеціалістів(-ок), які надають психологічну та правову допомогу. До експертної команди долучились як національні спеціалісти(-ки), так і з США, Ізраїлю (детальніше за посиланням).

Системні підвищення кваліфікації і психологічна підтримка спеціалістів(-ок) допомагаючих професій – це можливість забезпечити якісну допомогу населенню, яке це потребує, здійснювати просвітницькі заходи серед людей та тим самим здійснювати важливий внесок у спільне стратегічне завдання — профілактику та/або подолання соціальної та колективної травми.

Підсумовуючи досвід роботи Програми «Допомога домомагаючим» Громадська організація «Вектор прав людини» проводить конференцію «Допомога допомагаючим: виклики у роботі та підтримці власного робочого стану спеціалістів(-ок), які надають психологічну і юридичну допомогу».

3 квітня, з 13:00 до 15:30 за київським часом, онлайн.

Для участі у конференції, будь ласка, зареєструйтесь до 29 березня включно за посиланням.

Цілі заходу:

  • проаналізувати виклики, які постають перед спеціалістами(-ками) з громадського, приватного та державного секторів психологічного, психосоціального та правничого напрямів діяльності, які надають правову допомогу потерпілим від війни рф проти України;
  • розглянути способи підвищення резильєнтності власної та клієнтів(-ок) в умовах пролонгованого стресу;
  • представлення успішних прикладів в Україні та закордоном надання психологічної та правової допомоги потерпілим від війни;
  • презентація публікації, де експерти(-ки) та учасники(-ці) Програми «Допомога допомагаючим» діляться досвідом надання психологічної та юридичної допомоги потерпілим від війни рф проти України.

До участі запрошуються: психологи(-гині), психотерапевти(-ки), представники(-ці) медичної спільноти, адвокати(-ки), юристи(-ки), медіатори(-ки), представники(-ці) онлайнових ліній допомоги та інших допомагаючих проєктів, програм, соціальні працівники(-ці), представники(-ці) українських та закордонних громадських організацій, органів державної влади, місцевого самоврядування, донорських організацій.

Під час заходу заплановані виступи українських за закордонних експертів(-ок). До виступів запрошені представники(-ці) органів державної влади та місцевого самоврядування.

Мова заходу: українська. Під час виступу закордонних спікерів(-ок) забезпечуватиметься переклад.

Нагадаємо, під час час проєкту вдалося здійснити:

  • 8 дводенних онлайн та офлайн тренінгів з практичними та теоретичними складовими, детальніше про заходи Програми тут
  • 4 супервізійні групові онлайнові сесії та групові сесії рефлексії практики та взаємодопомоги, де розглянуто кейси учасників(-ць) Програми;
  • публікацію про надання психологічної та психосоціальної допомоги потерпілим від війни рф проти України, до якої доєдналися учасники(-ці) Програми.

Для довідки. Проєкт «Допомога допомагаючим» реалізовується ГО «Вектор прав людини» за фінансової допомоги Європейського Союзу в межах Програми «Стійкість». Програми «Стійкість» — це 30-місячний проєкт, який фінансується Європейським Союзом і виконується ERIM (Equal Rights & Independent Media) у партнерстві з Black Sea Trust, Фондом Східної Європи, Фондом Домів Прав Людини та Будинком Прав Людини в Тбілісі. Проєкт спрямований на посилення стійкості та ефективності постраждалих від війни ОГС та учасників(-ць) громадянського суспільства, які постраждали від війни в Україні, включаючи незалежні ЗМІ та правозахисників(-ць).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь