Пропозиції щодо інвестицій, грантів, конкурсів

Export Academy 2023 — освітня програма для українських підприємців малого та середнього бізнесу, які тільки планують виходити на зовнішній ринок або вже є експортерами та планують виходити на нові ринки. За результатами навчання учасники створять для своєї компанії експортний план з виходу на нові ринки.

11:47:56 04.10.2023

Грантові можливості від Програми EU4Business

Німецька федеральна компанія з міжнародної співпраці «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» реалізує в Україні одну із програм міжнародної співпраці заради економічного розвитку EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини. Програма спрямована на підвищення конкурентоспроможності економіки України, покращення інституційних та регуляторних умов на національному та місцевому рівнях, завдяки яким малі та середні підприємства (МСП) можуть скористатися новими економічними перспективами, які пропонує Угода про асоціацію з ЄС. 1. 750 грантів до 4 000 євро для мікробізнесу.

12:31:35 22.08.2023

На Житомирщині підприємців безкоштовно навчатимуть продавати за кордон

У чотирьох громадах Житомирської області проведуть безкоштовні тренінги та консультації для підприємців у межах програми EU4Business. У Радомишлі, Малині, Коростишеві та Брусилові навчатимуть, як продавати свої товари за кордон, як вийти зі своїми пропозиціями на міжнародні онлайн-майданчики та реалізовувати товари/послуги через соціальні мережі. Долучитися можуть власники малого та середнього бізнесу з усієї області.

12:15:57 22.08.2023

"Власна справа" - програма, яка надає можливість отримати до 250 тис. грн.

В межах реалізації ініціативи “Покращення регіонального/місцевого бізнес-клімату” експерти ГО «Електронна республіка» у співпраці з Державний центр зайнятості та за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» розробили інфографіку з порадами, як успішно скористатися перевагами програми “Власна справа” у 2023 році.

11:58:05 21.08.2023

Інформація щодо актуальних грантів та програм підтримки бізнесу

В залежності від сфери діяльності малого та середнього бізнесу, або якщо ваша діяльність тільки на етапі стартапу, можна обрати грантові програми, які зараз пропонують низка організацій. Грант може суттєво посприяти вашому розвитку, або відновленню бізнесу. Тому команда експертів ГО «Електронна республіка» за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» в рамках Програми покращення ІКМ зробила підбірку нових актуальних грантів та систематизувала в інфографіку.  Актуальні посилання тут

15:32:32 10.04.2023

Активні, креативні, талановиті, з нестандартним мисленням! Для вас тут є можливість отримати фінансову підтримку!

Київська школа економіки, завдяки сприянню міжнародних благодійників, створила програму Talents for Ukraine для підтримки нового покоління лідерів, які вміють мислити поза рамками, є талановитими і нестандартними, діють яскраво і нетривіально. Україна майбутнього неможлива без розвитку творчого потенціалу. Наша мета — допомогти талантам зростати і розвиватися саме тут.

14:33:12 14.02.2023