Виконавчий комітет
Персональний склад
виконавчого комітету Романівської селищної ради
|
Савченко Володимир Володимирович |
Голова виконавчого комітету |
|
Рибак Володимир Миколайович |
Перший заступник селищного голови |
|
Чумаченко Юрій Миколайович |
Секретар ради
|
|
Керуючий справами виконавчого комітету |
|
|
Горобець Наталія Аркадіївна |
Начальник фінансового управління |
|
Томчевський Анатолій Леонідович |
Керівник відокремленого підрозділу громадської організації обласної спілки учасників та ветеранів АТО «Схід» |
|
Камінський Юрій Георгійович |
Заступник начальника Сектору поліцейської діяльності №1 відділення поліції № 5 Житомирського РУ ГУ національної поліції в Житомирській області |
|
Гурін Василь Миколайович |
Начальник Романівського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області |
|
Криворучко Алла Леонідівна |
Завідуюча Романівського Центру розвитку дитини Романівської селищної ради |
|
Волощук Дар’я Валентинівна |
Сімейний лікар КНП ЦПМСД Романівської селищної ради |
|
Бовсунівський Віктор Володимирович |
Вчитель опорного ЗЗСО «Романівська гімназія» Романівської селищної ради |
|
Кусковський Петро Михайлович |
Заступник керівника РКП «Сервіс» Романівської селищної ради |
|
Скороход Сергій Анатолійович |
Викладач КУ «Романівська школа мистецтв» Романівської селищної ради |
|
Гаврилюк Олександр Іванович |
Голова громадській організації «Людей з інвалідністю «ГЛОРІЯ» |
|
Лещенко Андрій Володимирович |
Начальник транспортного відділу ТОВ ВІВАД - 09 |
|
Іванюк Інна Володимирівна |
Представник громадськості |
|
Губерт Аркадій Адольфович |
Фізична особа підприємець |
|
Бобков Олег Борисович |
Фізична особа підприємець |
|
Філіпович Олександр Петрович |
Голова спілки підприємців |
|
Романчук Олександр Анатолійович |
Староста Биківського старостинського округу |
|
Колотюк Петро Якович |
Староста Вішанського старостинського округу |
|
Якимчук Тетяна Володимирівна |
Староста Врублівського старостинського округу |
|
Войцехівська Олена Володимирівна |
Староста Гордіївського старостинського округу |
|
Голумбйовський Вадим Павлович |
Староста Ольшанського старостинського округу |
|
Гирук Олег Михайлович |
Староста Прутівського старостинського округу |
|
Жовтун Олександр Леонідович |
Староста Романівського старостинського округу |
|
Моравська Ірина Едуардівна |
Староста Соболівського старостинського округу |
|
Фещенко Анатолій Іванович |
Староста Годиського старостинського округу |
|
Гринчук Любов Анатоліївна |
Староста Камінського старостинського округу |
|
Свиридюк Лариса Алімівна
|
Староста Ясногородського старостинського округу |
|
Пасенко Жанна Іванівна |
Заступник начальника відділу «Романівське бюро правової допомоги» |