Новини / Повідомлення

Дата: від до Скинути

“ДОВІДНИК БЕЗБАР’ЄРНОСТІ”: УСИНОВЛЕННЯ ПІД ЧАС ПОВНОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ. ЩО ЗМІНИЛОСЯ?

На початку повномасштабних воєнних дій в Україні процедуру усиновлення було неможливо здійснювати. Це був вимушений крок через неможливість забезпечити дотримання законодавства та безпеку дітей. Коли ситуація стала більш контрольованою, можливість усиновлення відновилася.

11:27 06.02.2023

Програма грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають та зареєстровані в Романівській селищній раді  від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді»

Програма грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають та зареєстровані в Романівській селищній раді від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді»

Внутрішньо переміщені особи, внаслідок поточного воєнного конфлікту (від 24 лютого 2022), які проживають в Романівській селищній раді можуть отримати грошову допомогу від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

12:30 03.02.2023

Щодо національної кампанії рекрутингу «Гвардія Наступу»

Час повертати своє. Приєднуйся до нас! Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.

16:01 02.02.2023

УКРАЇНА ПОТРЕБУЄ ТИХ, ХТО ГОТОВИЙ СТАТИ НА ЗАХИСТ РІДНОГО КРАЮ!

Запрошуємо  патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – військовозобов’язаних віком від 18 до 60 років, які перебувають на військовому обліку,  приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ.

11:51 02.02.2023