Служба у справах дітей інформує

Розпиття алкогольних та слабоалкогольних напоїв неповнолітніми є досить актуальною темою

В наш час розпиття алкогольних та слабоалкогольних напоїв неповнолітніми є досить актуальною темою, особливо в період настання новорічно-різдвяних свят та зимових канікул, адже в цей час підлітки мають вдосталь вільного часу. Україна входить в першу п’ятірку серед 41 держави світу по рівню дитячого алкоголізму. За останніми соціологічними опитуваннями, 76% підлітків (віком від 14 до 16 років) мають досвід вживання слабоалкогольних напоїв ( слабоалкогольні напої і пиво  входять у категорію алкогольних).

15:04:45 21.12.2021

Робота служби у справах дітей Романівської селищної ради направлена на захист прав та законних інтересів дітей громади.

У зв’язку із зниженням температури та настанням опалювального періоду, з метою попередження нещасних випадків серед дітей, службою у справах дітей селищної ради спільно з представниками поліції, старостинських округів, фахівцями із соціальної роботи, працівниками Романівського районного сектору ДСНС у Житомирській області проводяться обстеження житлово-побутових умов проживання сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах щодо справності пічного опалення, електрообладнання, забезпечення твердим паливом, належного виконання батьківських обов’язків. Так, такі виїзди було проведено 15, 16, 18, 19 листопада на території смт.Романова, сіл Хижинці, Романівка, Раці, Корчівка, Соболівка, Вила. В ході виїздів, з батьками проведено бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті у зимовий період, наголошено про небезпеку залишення дітей без нагляду дорослих, потреби в забезпеченні паливом, належного виконання батьківських обов’язків.

15:56:35 22.11.2021

12 травня 2021 року у малій залі засідань селищної ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, робота якої направлена на захист прав та законних інтересів дітей громади. На розгляд  винесено 8 питань, в тому числі,  про стан виховання та утримання дітей у трьох сім’ях, де батьки ухиляються від виконання  своїх обов’язків щодо дітей, про взяття сімей під соціальний супровід,   доцільність позбавлення батьківських прав батьків із  двох сімей. Питання детально вивчені та обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами, комісією прийнято компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

14:53:38 14.05.2021