Новини / Повідомлення

ВІДКРИТТЯ ПРИТУЛКУ для осіб, які постраждали від домашнього нсильства

У Романівській громаді сьогодні відбулась урочиста подія - відкриття притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Цьому передувала кропітка праця місцевої громади та виконавчої влади вищих рівнів.

15:41 20.05.2022

Надання допомоги особам з інвалідністю

Відділ соціального захисту населення Романівської селищної ради інформує, що Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю (далі – Фонд) відповідно до доручення від 21 березня 2022 року № 12 по збору потреби щодо надання адресної гуманітарної допомоги особам з інвалідністю, регіональним переселенцям та біженцям - особам з інвалідністю, які тимчасово переселилися, повідомляє про створення платформи єДопомога Міністерством соціальної політики України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Швеції з метою  забезпечення нагальних потреб громадян, які постраждали від російської агресії.

15:38 20.05.2022

До уваги жителів громади, які прибули з дітьми без супроводу законного представника!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. №332 «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам» затверджено Порядок надання допомоги.

17:12 05.05.2022

3 травня - День Конституції Польщі

День Конституції у Польщі, є одним з найбільших державних свят, що символізує національне єднання, незалежність та ствердження демократичних засад. Польський народ має право пишатися своїми славними конституційними традиціями. Польща залишається для багатьох країн прикладом демократичних перетворень і зразком для наслідувань. З нагоди Дня Конституції Романівсько селищна рада щиро вітає наших партнерів з Кольбушовського повіту, гміни та міста Бардо, весь дружній польський народ!

09:31 03.05.2022