Новини / Повідомлення

Дата: від до Скинути

У ЦНАПАХ ЖИТОМИРЩИНИ ТРИВАЄ НАБІР ДО ЛАВ “ГВАРДІЇ НАСТУПУ”. ДОЛУЧАЙТЕСЯ ЗАДЛЯ СПІЛЬНОЇ ПЕРЕМОГИ!

Головне бажання українців цього року – Перемога. Завдяки партнерам і союзникам ми нарощуємо свою військову потугу. Снаряди, зброя, танки, обладнання – ця допомога щоразу зростає. Ми відчуваємо підтримку усього демократичного світу і маємо інструменти для досягнення Перемоги. Вона неодмінно буде. Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.

14:31 09.02.2023

“ГВАРДІЯ НАСТУПУ”: У ЖИТОМИРСЬКОМУ РАЙОНІ ТРИВАЄ НАБІР У ШТУРМОВІ БАТАЛЬЙОНИ ВОСЬМИ НОВИХ БРИГАД

Охочі приєднатися до «Гвардії наступу» можуть подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua, скористатися телефоном гарячої лінії: 080 010 00 20 для консультації або ж прийти за адресою: м. Житомир, пл. Польова, 8 («Прозорий офіс»). Тут з добровольцем поспілкуються та запишуть у новий підрозділ за його вибором.

16:04 08.02.2023

СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ СТАНОМ НА 6 ЛЮТОГО 2023.

Впродовж останнього тижня, за період з  30 січня по 5 лютого 2023 року, в Житомирській області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіла  5961особа,  що на 13,4% хворих більше ніж за попередній тиждень. Відзначається епідемічна активність середнього рівня інтенсивності.     Зростання  захворюваності відзначається серед всіх вікових груп дітей та  дорослого населення.

14:47 06.02.2023

ФОРМУЮТЬСЯ ШТУРМОВІ БРИГАДИ «ГВАРДІЯ НАСТУПУ». ДОЛУЧАЙТЕСЯ!

Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього наступу.

14:45 06.02.2023

“ДОВІДНИК БЕЗБАР’ЄРНОСТІ”: УСИНОВЛЕННЯ ПІД ЧАС ПОВНОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ. ЩО ЗМІНИЛОСЯ?

На початку повномасштабних воєнних дій в Україні процедуру усиновлення було неможливо здійснювати. Це був вимушений крок через неможливість забезпечити дотримання законодавства та безпеку дітей. Коли ситуація стала більш контрольованою, можливість усиновлення відновилася.

11:27 06.02.2023