Відбувся виїзний прийом громадян

Дата: 13.03.2024 11:00

12.03.2024 року, з метою сприяння жителям громади у вирішенні проблемних питань за місцем їх проживанням, виконуючий обов’язки Романівського селищного голови Юрій ЧУМАЧЕНКО, перший заступник селищного голови Володимир РИБАК, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь ХОДЮК, начальник відділу земельних відносин та екології селищної ради Валерій МАЗУРКЕВИЧ, керівник Романівського комунального підприємства «Комфорт» Петро КУСКОВСЬКИЙ, заступник начальника відділу обслуговування Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Інна КОРЕЙБА, виконуюча обов’язки директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Романівської селищної ради Світлана ГИЖИНСЬКА, представник Романівського РЕМ АТ «Житомиробленерго» Олександр КІНДРУК провели особистий прийом громадян в селищі Биківка.

Звернення місцевих жителів стосувались питань у сфері земельних відносин, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, зокрема, збирання та вивезення твердих побутових відходів, призначення субсидій, розрахунків за спожиту електроенергію і т.д.

Ряд звернень вирішено відразу, стосовно інших надано вмотивовані відповіді та роз’яснення.

Громадська організацій «Спілка інвалідів та людей похилого віку «Наше рідне село»  селища Биківка, яку очолює Ольга ПРОСКУРІНА, проінформувала присутніх про свою діяльність та висловила щиру подяку генеральному директору «ВІВАД-09» Ігорю ХОДАКУ, виконуючому обов’язки Романівського селищного голови Юрію ЧУМАЧЕНКУ, депутатам селищної ради Василю ФЛУДУ, Олексію КАПІНУСУ та  ряду іншим небайдужим громадянам,  за допомогу і підтримку громадської організації.

Запроваджена практика проведення виїзних прийомів громадян за місцем проживання керівництвом громади буде продовжуватись.