Новини / Повідомлення

Дата: від до Скинути

#ГВАРДІЯНАСТУПУ: ДОЛУЧАЙСЯ ДО КОМАНДИ МІЦНИХ І ВИТРИВАЛИХ ВОЇНІВ БРИГАДИ “СПАРТАН”. ВІДЕО

«Поєднані духом наступу» – це про офіцерів та солдат бригади Національної Гвардії України «Спартан», одного з вісьми підрозділів “Гвардії наступу”, що нищитиме ворога на всіх фронтах.

12:31 03.03.2023

ЯКІ ВОНИ, ДОБРОВОЛЬЦІ ШТУРМОВОЇ БРИГАДИ «БУРЕВІЙ», І ЯК ПРОХОДИТЬ ЇХНЄ НАВЧАННЯ? ВІДЕО

Формування нових бригад і підрозділів у рамках «Гвардії наступу» триває, але деякі батальйони оперативного призначення уже готуються до зустрічі з ворогом. Військовослужбовці як з бойовим досвідом, так і без нього, проходять вишкіл у бригаді «Буревій», де їх готують до найзапекліших боїв проти ворога.

12:06 02.03.2023

У ЖИТОМИРІ БОЙОВИЙ ОФІЦЕР ЗАПРОСИВ БАЖАЮЧИХ ДО ЛАВ БРИГАДИ «ЛЮТЬ». ВІДЕО

Керівник управління організації діяльності підрозділів особливого призначення НПУ Руслан Мороз розповів житомирським правоохоронцям про новий підрозділ у системі Національної поліції України. Під час презентації проєкту він звернув увагу на основні завдання, комплектацію та матеріально-технічне забезпечення нової штурмової бригади «Лють».

11:25 01.03.2023

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ДЛЯ БІЙЦІВ «ГВАРДІЇ НАСТУПУ» МВС Є БОЙОВА ПІДГОТОВКА ТА ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОГО РІВНЯ, – ІГОР КЛИМЕНКО. ВІДЕО

Підготовка бійців восьми нових бригад «Гвардії наступу», яка формується, триватиме від 2-х до 4-х місяців. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в інтерв’ю телемарафону «Єдині новини».

11:39 28.02.2023

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМАД ЖИТОМИРЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬСЯ НА НАВЧАННЯ ЗІ СТВОРЕННЯ ПЛАНУ КОМУНІКАЦІЇ ЗМІН

Як пов’язані між собою протести мешканців та відсутність у громаді спеціаліста з комунікацій? Чому комунікаційна стратегія не менш важлива для громади, ніж стратегія розвитку? Що таке комунікаційний план та як його зробити?

11:39 28.02.2023