Новини / Повідомлення

Дата: від до Скинути

Указом Президента України  №320/2022 Мазуркевича Мирослава Станіславовича, старшого сержанта 95-ї окремої аеромобільної бригади нагороджено (посмертно) орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Указом Президента України  №320/2022 жителя с. Разіне Мазуркевича Мирослава Станіславовича, старшого сержанта 95-ї окремої аеромобільної бригади нагороджено (посмертно) орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

16:28 28.09.2022

Шановні жителі громади! Просимо Вас долучитись до збору гуманітарної допомоги для передачі деокупованим територіям Харківської області. Потреба: картопля, морква, буряк, цибуля, а також теплий дитячий та дорослий одяг, ковдри та дитячі іграшки. Потрібно зібрати повну фуру від Романівської ТГ, виїзд якої планується 29-30 вересня 2022 року. Допомогу підвозити в приміщення (бувшої дорослої) бібліотеки.

09:11 26.09.2022

#ЗДОРОВАНАЦІЯ: ВИХОВАНКА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОШВСМ УВІЙШЛА В ТОП-5 НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З ВЕСЛУВАННЯ

Як інформує Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА, з 01 по 04 вересня в Сегеді (Угорщина) проходив чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді.

11:55 08.09.2022

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: В ГРОМАДАХ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ПРОЄКТ USAID «ГОВЕРЛА»

02 вересня 2022 року Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») офіційно розпочав партнерство з 40 громадами Житомирської, Закарпатської, Одеської та Рівненської областей. Голови громад та Керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Габріель Абрагам підписали Угоди про наміри.

13:58 06.09.2022