Новини / Повідомлення

Дата: від до Скинути

До уваги жителів громади, які прибули  з дітьми без супроводу законного представника!

До уваги жителів громади, які прибули з дітьми без супроводу законного представника!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. №332 «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам» затверджено Порядок надання допомоги.

17:12 05.05.2022

3 травня - День Конституції Польщі

День Конституції у Польщі, є одним з найбільших державних свят, що символізує національне єднання, незалежність та ствердження демократичних засад. Польський народ має право пишатися своїми славними конституційними традиціями. Польща залишається для багатьох країн прикладом демократичних перетворень і зразком для наслідувань. З нагоди Дня Конституції Романівсько селищна рада щиро вітає наших партнерів з Кольбушовського повіту, гміни та міста Бардо, весь дружній польський народ!

09:31 03.05.2022

Вітаємо  з  ВЕЛИКОДНЕМ!

Вітаємо з ВЕЛИКОДНЕМ!

Вітаємо вірян східного обряду зі Світлим Великоднем! Хай щедрі Божі благословіння сходять на всіх нас, як весняний дощ, змиваючи смуток і негаразди! Хай воскресне Україна, встануть з руїн міста і села, прийдуть додому наші захисники бо НАСТАНЕ ПЕРЕМОГА!                                                                                                                                          Селищний голова Володимир САВЧЕНКО.

14:46 24.04.2022