Новини / Повідомлення

Дата: від до Скинути

#ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ГРОМАД

Як повідомляє начальник Бердичівської РВА Людмила Димидюк, на базі Семенівської територіальної громади за участі представника Житомирської обласної військової адміністрації відбулися збори Житомирського обласного відділення Всеукраїнської Асоціації Громад.

16:14 02.11.2022

02 ЛИСТОПАДА – НАЦІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЖІНОЧЕ ЛІДЕРСТВО У ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ТА МІСЦЕВОМУ САМОВРЯДУВАННІ В КОНТЕКСТІ ВІЙНИ»

02 листопада 2022 року о 10:00 Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громада у партнерстві з проєктом ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні» та шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» SALAR International розпочне Національну конференцію «Жіноче лідерство у децентралізації та місцевому самоврядуванні в контексті війни» в онлайн форматі.

16:59 31.10.2022

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ ПІД ЧАС ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ – РОЗ’ЯСНЕННЯ ДЛЯ ГРОМАД

Експерти Програми USAID DOBRE, у співпраці з ВАОТГ, у вересні 2022 року провели вебінар «Земельні ресурси – як основа ефективної релокації», під час якого учасники обговорили: особливості діяльності ОМС при релокації підприємств; законодавство України, що визначає особливості земельних відносин для цілей релокації бізнесу та спрощення процедур при передачі земель у користування для розміщення виробничих потужностей; зміну цільового призначення земельних ділянок за спрощеною процедурою; алгоритм дій у випадку призупинення функціонування ДЗК тощо.

16:18 27.10.2022

ТРИВАЮТЬ ЕЛЕКТРОННІ АУКЦІОНИ З ПРОДАЖУ ОБ’ЄКТІВ МАЛОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ НА ЖИТОМИРЩИНІ. ВСТИГНІТЬ ПОДАТИ ЗАЯВКУ!

Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку та економічної політики  Житомирської ОВА за інформацією Управління забезпечення реалізації повноважень у Житомирській області Регіонального відділення ФДМУ по Рівненській та Житомирській областях.

11:17 21.10.2022