Новини / Повідомлення

Дата: від до Скинути

НАДИХНИСЬ УКРАЇНОЮ! ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ УКРАЇНИ ЗАПОЧАТКУВАЛО ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ. ВІДЕО

З метою підтримки туристичної галузі та стимуляції туристичного сегменту економіки Державне агентство розвитку туризму України організувало масштабну соціальну рекламну кампанію «Надихнись Україною!».

16:42 19.10.2022

ЗА ТИЖДЕНЬ СТАРТУЮТЬ АУКЦІОНИ З ПРИВАТИЗАЦІЇ ОБ’ЄКТІВ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА НА ЖИТОМИРЩИНІ

Фонд державного майна України та його регіональні підрозділи продовжують роботу щодо посилення курсу на приватизацію об’єктів державного майна з метою ефективного залучення інвестицій та збільшення бюджету країни, що посилює економічну безпеку України в цей нелегкий час.

16:09 11.10.2022

Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян активно індивідуально готуватися до опалювального сезону.

Міністерство розвитку громад та територій України розпочинає комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян індивідуально готуватися до опалювального сезону 2022-2023р.

16:11 05.10.2022

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: 06 ЖОВТНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ КООРДИНАЦІЙНА ЗУСТРІЧ «БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА – БЕЗПЕЧНА КРАЇНА». РЕЄСТРАЦІЯ

06 жовтня 2022 року Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, Міністерством внутрішніх справ України та представниками органів місцевого самоврядування проведуть Координаційну зустріч «Безпечна громада – безпечна країна».

14:23 04.10.2022

Щорічно  1 жовтня відзначається День громадян похилого віку та День ветерана

Міжнародний день громадян похилого віку та Дня ветерана відзначається щорічно  1 жовтня з 1991 року. День літньої людини – це чисте і світле свято. Свято наших батьків, бабусь та дідусів, день коли ми віддаємо їм свою любов і повагу, можливість нагадати всім про людський обов’язок, бути турботливими і милосердними до поважної частини суспільства.

12:48 03.10.2022

Одна країна. Від громади до громади

Перша окрема бригада спеціального призначення імені Богуна разом з громадами Житомирщини продовжують ініціативу "Одна країна. Від громади до громади".

09:26 03.10.2022