Новини / Повідомлення

Дата: від до Скинути

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: У 2022 РОЦІ В ОБЛАСТІ БУДЕ ВІДРЕМОНТОВАНО БІЛЬШЕ 70 КМ ДОРІГ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ

Протягом останніх двох років у Житомирській області успішно реалізується ініційована Президентом України Володимиром Зеленським програма «Велике будівництво», в рамках якої вже завершено низку проєктів із розбудови соціальної, культурної, спортивної сфер та дорожньої інфраструктури.

14:29 02.02.2022

Вакцинація проти COVID-19: станом на 02 лютого бустерну дозу отримало більше 9 600 жителів Житомирщини

З 06 січня 2022 року в Україні розпочалося введення бустерної дози вакцини від коронавірусу для усіх охочих дорослих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше. Відповідний наказ підписав Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

11:30 02.02.2022

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: НА ДОРОЗІ Н-03 ПРОВОДЯТЬСЯ РОБОТИ ІЗ ВЛАШТУВАННЯ ОСВІТЛЕННЯ

Цьогоріч у Житомирській області в рамках програми Президента України «Велике будівництво» тривають роботи з влаштування освітлення автомобільної дороги загального користування державного значення Н-03 Житомир – Чернівці.

14:49 01.02.2022

Пройдіть повний курс вакцинації для досягнення максимального рівня захисту від COVID-19, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО

На цьому сьогодні, 31 січня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

14:14 31.01.2022

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 31 СІЧНЯ БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 8 500 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

11:53 31.01.2022