Новини / Повідомлення

Дата: від до Скинути

Розпочато роботу щодо проведення обстежень  дотримання вимог законодавства та здійснення профілактично – роз’яснювальної роботи серед суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють господарську діяльність на території Романівської селищної ради.

Як уже повідомлялося, при Романівській селищній раді було створено робочу  групу зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати у межах, наданих чинних законодавством повноважень.

14:39 11.02.2022

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 11 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 14 200 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

В Україні триває введення бустерної дози вакцини від коронавірусу для усіх охочих дорослих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше.

12:05 11.02.2022

Відбулась організаційна поїздка для мами загиблого військовослужбовця

09.02.2022 року організовано поїздку для Лялевич Світлани Миколаївни, мами загиблого військовослужбовця - учасника антитерористичної операції Лялевича Сергія Францовича у відвідуванні Зали пам'яті, яка знаходится в м. Київ.

10:00 11.02.2022

Всеукраїнська акція «Серце до серця» - під гаслом «Почуй світ!»

Відділ соціального захисту населення Романівської селищної ради повідомляє, що по всіх регіонах України проводиться 17 Всеукраїнська акція «Серце до серця» - під гаслом «Почуй світ!» яка триватиме  з 1 квітня по 1 червня 2022 року, головною метою якої є закупівля діагностичного медичного обладнання для дітей з вадами слуху.

08:05 11.02.2022

ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА БУДІВНИЦТВО МОЖНА БУДЕ АВТОМАТИЧНО НА ПОРТАЛІ “ДІЯ”, – ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ

Єдина електронна система у сфері будівництва (ЄДЕССБ) на порталі “Дія” є головним інструментом реформи містобудування. Йдеться про те, що майже кожен етап будівництва тепер діджиталізований. Наразі до запуску готується послуга — автоматичне отримання дозволу на будівництво. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час Diia Summit.

14:00 10.02.2022

ВЕЛИКА РЕСТАВРАЦІЯ: УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПОРЯДОК ПЕРЕДАЧІ КОШТІВ У РЕГІОНИ НА ВІДНОВЛЕННЯ ПАМ’ЯТОК КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

09 лютого Уряд затвердив чіткий порядок та умови надання у 2022 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів робіт із реставрації, консервації та ремонту пам’яток культурної спадщини, що перебувають у комунальній власності. Документ визначає, як саме відбиратимуть проєкти з регіонів у рамках програми «Велика реставрація», яку було включено до Національного проєкту «Велике будівництво».

13:58 10.02.2022

Проведено профілактично-роз’яснювальну роботу серед підприємців, щодо необхідності додержання вимог закону, важливості врегулювання питань легалізації робочих місць та заробітної плати

На виконання доручення, делегованого депутатами Романівської селищної ради, 09.02.2022 року робочою групою селищної ради зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати, утвореною відповідно до рішення виконавчого комітету селищної ради №202 від 24.11.2021 року, у межах наданих чинним законодавством повноважень, проведено обстеження додержання вимог законодавства та проведення профілактично-роз’яснювальної роботи із зазначених вище питань, ряду суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють господарську діяльність на території Романівської селищної ради.

14:49 09.02.2022