Новини / Повідомлення

Відбулася нарада з директорами закладів освіти

26 березня 2024 року в малій залі засідань Романівської селищної ради відбулася нарада з директорами закладів освіти та заступниками директора з навчально-виховної роботи ЗЗСО селищної ради при начальнику гуманітарного відділу селищної ради Гаврилової О.Л., спеціалістів відділу.

15:51 26.03.2024

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”

Під час брифінгу йшлося про аналіз низки публічних закупівель у березні поточного року із сумою закупівель, яка перевищує 5 мільйонів.

12:15 22.03.2024

У Житомирському районі відбулося виїзне засідання обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству

Сьогодні, 21 березня, на базі Березівської сільської ради під головуванням заступника начальника Житомирської ОВА Віктора Градівського відбулося виїзне засідання обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству.

09:33 22.03.2024