Про проведення Дня благоустрою

В рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля!» Романівська селищна рада запрошує 15 квітня 2022 року всіх жителів громади, переміщених осіб, громадські та молодіжні організації, волонтерів, школярів, працівників всіх установ, організацій, підприємств прийняти участь у заходах щодо санітарної очистки та благоустрою селища Романів та населених пунктів громади.

16:40:45 13.04.2022

КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА

Відсьогодні, 30 березня, комендантська година на Житомирщині розпочинатиметься на годину пізніше і триватиме з 21:00 до 6:00 ранку.

16:21:44 30.03.2022

До уваги осіб з інвалідністю!

Романівська селищна рада повідомляє, що на даний час Фондом соціального захисту осіб з інвалідністю організовується адресна гуманітарна допомога особам з інвалідністю, регіональним переселенцям та біженцям – особам з інвалідністю.

14:41:21 23.03.2022

До уваги мешканців громади

Усі жителі Романівської громади, гості та переселені громадяни, хто потребує теплого  одягу, дитячих іграшок, одягу для немовлят, теплих пледів та ковдр,  можете  підійти до приміщення Бібліотеки для дорослих по вул. С. Лялевича в смт. Романів сьогодні до 16-00, у суботу з 10-00 до 13-00.

13:15:19 17.03.2022

До уваги підприємців!

В умовах активної агресії Росії багато підприємців Романівської та Миропільської громад призупинили діяльність. Більшість з них намагаються бути корисними – вступають в тероборону, Варту правопорядку, волонтерять, тощо. Але антикризовий штаб закликає підприємців, які не несуть службу в ЗСУ і зараз не відстоюють країну на фронтах, відновлювати бізнес і зберегти економіку громади.

11:30:25 14.03.2022