Пропозиції щодо інвестицій, грантів, конкурсів

До уваги бізнесів, які мають намір розширювати свою діяльність!

Власникам діючих компаній, які мають намір розширювати свою діяльність, пропонуємо заповнити форму-пропозицію за посиланням Для розширення діяльності, або звернутися до фінансового відділу Романівської селищної ради, де вам допоможуть заповнити таку форму.

10:20:29 04.01.2023

До уваги власників незадіяних приміщень та вільних земельних ділянок!

До уваги власників незадіяних приміщень на території Романівської селищної ради! Якщо ви власник незадіяного приміщення, яке можна запропонувати іноземному та вітчизняному інвестору для реалізації інвестиційного проєкту, просимо заповнити онлайн-форму за наступним посиланням: Незадіяні виробничі приміщення або звернутися до фінансового відділу Романівської селищної ради, де вам допоможуть заповнити таку форму. Інформацію щодо вільноїх земельної ділянки можна залишити за посиланням Вільна земельна ділянка, або звернутися з даними про ділянку до фінансового відділу.

10:08:30 04.01.2023

В Житомирській області розпочинається програма "Фермер до фермера"

В Житомирській області буде реалізуватись проєкт«Фермер до Фермера» (Farmer to Farmer) за підтримки міжнародної організації CRDF Global та агентства USAID в партнерстві з Агенцією Регіонального розвитку Житомирської області.

12:40:53 03.12.2021

Дайджест актуальних грантових можливостей

Освітньо-аналітичний центр розвитку громад розробив актуальну добірку грантових можливостей. Корисне для себе можуть знайти представники громадськості зі сфери бізнесу, культури, екології, освіти тощо та ті, кому цікава активність задля розвитку громади.

10:30:40 03.12.2021