У Романівській громаді реалізовано проєкт з ремонту системи опалення Биківського пожежного депо

Дата: 12.12.2023 16:45

У Биківці завершено проєкт з Капітального ремонту системи опалення приміщення пожежного депо, в якому планується утримання пожежного автомобіля та перебування членів добровільної пожежної команди. Нагадаємо, що влітку 2021 року Романівська громада взяла участь у конкурсі Фонду міжнародної солідарності у рамках Програми «U-LEAD з Європою» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща та пройшла кілька етапів відбору громад-учасниць в рамках трирічного проєкту «Вогнеборці. Вдосконалення цивільного захисту в Україні на місцевому рівні».

Восени 2023 року в рамках цього ж проекту громада виграла грант в сумі 716858,40 грн. на капітальний ремонт системи опалення депо в Биківці для створення належних умов перебування вогнеборців, утримання спорядження та пожежного автомобіля. В ході реалізації Проєкту виконано усі заплановані роботи: демонтаж застарілих елементів, встановлено піролізний котел на твердому паливі із необхідним обладнанням, встановлено стальні радіатори, оновлено електрообладнання, необхідне для функціонування системи опалення, оновлено тепло-вентиляційну систему.

Після заміни опалення в депо завершився і ремонт приміщення депо, який було розпочато навесні 2023 року за рахунок коштів Романівської селищної ради.