Романівська селищна рада
Житомирська область, Житомирський район

  Протягом року  мобільною бригадою здійснено 52 виїзди, опрацьовано 161 повідомлення  Житомирського РУП ГУНП в Житомирській      області  щодо вчинення домашнього насильства

Дата: 16.12.2024 14:33
Кількість переглядів: 180

      Фото без опису                         Фото без опису

  Здійснення заходів  у сфері запобігання та протидії  домашнього насильства, зокрема,  виявлення фактів домашнього насильства, надання допомоги та захисту  постраждалим особам, беруть участь   спеціалізовані служби. При КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівської селищної ради»  створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які  постраждали  від домашнього насильства.

          Мобільна бригада – спеціалізована служба підтримки сімей, які постраждали від домашнього насильства та/або  насильства за ознакою статті, насильства, зокрема, сексуального, повязаного із збройним конфліктом.

          Метою діяльності мобільної бригади є надання  соціально-психологічної допомоги  постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризовово та екстренного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх  потреб.

          Члени мобільної  бригади надають  соціальні послуги шляхом проведення фахової консультації за допомогою  телефонного звязку, з виїздом у спеціально організованому транспорті до місця проживання (перебування)  постраждалих осіб чи іншого вказаного ними місця,  у приміщенні КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівської  селищної ради (вул.Сергія Лялевича,2).

  Протягом року  мобільною бригадою здійснено 52 виїзди, опрацьовано 161 повідомлення  Житомирського РУП ГУНП в Житомирській      області  щодо вчинення домашнього насильства. Фахівцями із соціальної  роботи  надано 266 соціальні послуги для 125 жінок, 31 чоловіка  та 2 дітей.

          Мобільною  бригадою здійснено 12 виїздів  до старостинських округів для проведення профілактичних заходів щодо попередження та недопущення домашнього насильства.

          При комунальній установі функціонує  притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

          Основною діяльністю притулку є надання комплексної допомоги особам, які  постраждали від домашнього  насильства та насильства за ознакою статі  й мають  право на перебування в притулку для збереження свого життя і здоровя.

          Першочерговим  завданням притулку є: забезпечення місцем  безпечного  тимчасового цілодобового перебування  постраждалих  осіб; надання постраждалим особам за місцем безпечного  тимчасового перебування комплексної допомоги (психологічних, соціально-медичних, інформаційних, соціально-економічних, та інших послуг) на  основі оцінки їх потреб та індивідуального підходу до особи з урахуванням віку, статі,  стану здоровя.

          Послугами притулку у 2024 році скористалось 8 осіб, з них  4 жінки та 4 дітей.

Фахівцями із соціальної роботи  було надано комплекс  соціальних послуг, а саме:  інформування, консультування, соціальна профілактика, представництво інтересів,   посередництво, соціальна адаптація.

          Цінність цього закладу у його призначенні. Коли у складній ситуації є прихисток та ті, хто допоможе, проблеми перестають бути нездоланними.

         


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь