Про скликання 59 чергової сесії Романівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 14.10.2024 15:08

Житомирського району

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Від 11.10.2024  року                                                          № 166

Про скликання 59 чергової сесії Романівської селищної ради восьмого скликання

Відповідно ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Скликати п’ятдесят девяту чергову сесію Романівської селищної ради 8-го              скликання  25 жовтня  2024  року о 10:00 годині в залі засідань селищної ради.

На розгляд сесії Романівської селищної ради винести питання:

1. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту Романівської територіальної громади на 2025-2028 роки.
  2. Про затвердження Програми розвитку культури та туризму Романівської територіальної громади на 2025-2027 роки.
  3. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Романівської територіальної громади на 2024-2026 роки.
  4. Про затвердження програми запобігання, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми на 2025-2026 роки.
  5. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, учасників і ветеранів визвольних змагань (ОУН-УПА) та незахищених верств населення на 2024-2025 роки.
  6. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Романівської територіальної громади на 2025-2030 року.
  7. Про затвердження звіту про виконання бюджету Романівської селищної територіальної громади за 9 місяців 2024 року.
  8. Про внесення змін до бюджету Романівської селищної територіальної громади на 2024 рік.
  9. Про внесення змін до рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Романівської селищної територіальної громади».
  10. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
  11. Про затвердження Програми фінансової підтримки та розвитку первинної медико-санітарної допомоги Романівської селищної ради» на 2025 рік.
  12. Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської селищної ради» за 3 квартал 2024 року.
  13. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської селищної ради» на 2024 рік.
  14. Про затвердження фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської селищної ради» на 2025 рік.
  15. Про затвердження фінансового плану на 2025 рік по КНП «Романівська лікарня» Романівської селищної ради.
  16. Про затвердження звіту по фінансовому плану за IIІквартал 2024 року по КНП «Романівська лікарня» Романівської селищної ради.
  17. Про  внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Романівської селищної ради.
  18. Про затвердження проєктно-кошторисної документації на проєкт «Нове будівництво очисних споруд каналізації в смт Романів, Житомирського району, Житомирської області. Коригування (І черга) та «Нове будівництво очисних споруд каналізації в смт Романів, Житомирського району, Житомирської області. Коригування (2 черга)».
  19. Про передачу комунального майна з балансу КНП «ЦПМСД» на баланс КНП «Романівська лікарня».
  20. Про внесення змін до рішення Романівської селищної ради від 2212.2023 року №1565-51/23 «Про надання дозволу на зняття з балансового обліку КНП «ЦПМСД» приміщення ФП за адресою: с Годиха, вул.. Миру 8».
  21. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
  22. Питання щодо врегулювання земельних відносин.

На пленарне засідання селищної ради запросити старост, керівників

окремих структурних підрозділів селищної ради, підприємств, організацій, установ, представників медіа.

Перший заступник

селищного голови                                                          Володимир РИБАК