У селищі Биківка, відбулося урочисте відкриття чергового підрозділу добровільної пожежної охорони
Сьогодні, 17 вересня, Україна відзначає День рятівника – свято, яке символізує вдячність та шану тим, хто щоденно стоїть на варті безпеки і захисту наших життів. З нагоди цього дня у селищі Биківка, відбулося урочисте відкриття чергового підрозділу добровільної пожежної охорони.
В урочистостях взяли участь в.о. селищного голови Юрій Чумаченко, заступник голови Житомирської районної військової адміністрації В'ячеслав Авраменко, помічник начальника головного управління з питань функціонування місцевої та добровільної пожежної охорони ГУ ДСНС України у Житомирській області, підполковник служби цивільного захисту Валентин Атаманчук. Крім того, урочистості відвідали т.в.о. начальника Житомирського районного управління ГУ ДСНС України у Житомирській області, полковник служби цивільного захисту Микола Романюк, а також начальник 1 державного пожежно-рятувального загону, полковник служби цивільного захисту Андрій Олійник.
Під час заходу в.о. селищного голови Юрій Чумаченко відзначив внесок рятувальників та добровольців у безпеку громади і вручив подяки за самовіддану працю. Також були нагороджені активні члени добровільної пожежної команди, які допомагають забезпечувати безпеку у селищі.
Урочисте відкриття стало можливим завдяки проєкту, започаткованому Фондом міжнародної солідарності в рамках Програми «U-LEAD з Європою», за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Добровільна пожежна команда, пройшла спеціалізоване навчання та отримала від польських партнерів сучасне пожежно-технічне обладнання та майно. Це стало важливим кроком у зміцненні протипожежної безпеки не лише для Биківки, але й для сусідніх сіл.
Окрім офіційної частини, на гостей чекала святкова концертна програма, яка додала урочистості та позитивних емоцій до цієї важливої події.
Відкриття нового депо не лише зміцнить місцеву систему пожежної безпеки, але й стане символом розвитку добровільного руху пожежної охорони в Україні, особливо в сільських громадах, де швидкість реагування є вкрай важливою для запобігання катастрофам.