Виконуючий обов’язки Романівського селищного голови провів виїзний прийом громадян в с. Товща Биківського старостинського округу.

Дата: 12.09.2024 10:36

На зображенні може бути: 4 людини та велосипед

З метою сприяння жителям громади у вирішенні їх нагальних питань за місцем проживання в.о. селищного голови Юрій ЧУМАЧЕНКО 11 вересня 2024 року провів виїзний прийом громадян в с.Товща Биківського старостинського округу.

Під час прийому до в.о. селищного голови звернулись  мешканці с. Товща. Звернення місцевих жителів стосувалися :

• Ремонт дороги,
  • Встановлення дорожніх знаків щодо обмеження швидкості,
  • Видалення аварійних зелених насаджень,
  • Догляд за домашніми тваринами ( собаками) котрі бігають селом,
  • Благоустрій прилеглих територій до будинків.

Участь у виїзному прийомі прийняла начальник служби у справах дітей Валентина ДАНИЛЕВИЧ.

Варто наголосити, що на ряд звернень відразу було надано вмотивовані відповіді та роз’яснення Юрій ЧУМАЧЕНКО  запевнив, що всі питання будуть відпрацьовані максимально ефективно.

Запроваджена практика проведення виїзних прийомів громадян за місцем проживання керівництвом громади буде продовжуватись.

На зображенні може бути: 2 людини

На зображенні може бути: 4 людини