Романівська територіальна громада вчерговий раз підписала меморандум про співпрацю.

Дата: 11.09.2024 15:34

На зображенні може бути: 5 людей

Вчора, 10 вересня відбулась відеозустріч між представниками Романівської територіальної громади та їх фінськими партнерами з міста Юва.

У ході цієї зустрічі було підписано меморандум про співпрацю між нашими дружніми громадами. Це надзвичайно значуща подія для нас усіх, адже цей меморандум відкриває нові перспективи для розвитку нашої громади.

Разом із фінськими партнерами ми зможемо реалізовувати спільні проєкти в різних сферах – від культури та освіти до економічного та соціального розвитку. Упевнений, що ця співпраця стане важливим кроком до покращення добробуту наших жителів і зміцнення міжнародних відносин.

Під час відеозустрічі присутні були начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко та заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віктор Градівський, які привітали Романівську громаду з підписанням меморандуму та висловили підтримку розвитку міжнародної співпраці.

На зображенні може бути: 1 особа

Немає опису світлини.