Конкурс на здобуття всеукраїнської стипендії

Дата: 11.06.2024 12:38

Благодійний фонд імені Олександра Поліводського оголошує конкурс на здобуття всеукраїнської стипендії імені Олександра Поліводського 2024 році.

Стипендія призначається з метою заохочення талановитої молоді України до вивчення та розвитку аграрного та/або земельного права України та на честь вшанування пам’яті Поліводського Олександра Анатолійовича, українського правника, викладача, науковця та адвоката, який загинув у квітні 2023 року, на Луганщині, як герой-захисник України.

Стипендія відбувається щорічно та за результатами конкурсу виплачується переможцю в національній валюті у сумі, еквівалентній одній тисячі доларів США на дату виплати стипендії.

Кандидатами на отримання стипендії імені Олександра Поліводського можуть бути:

- аспіранти будь-якого року навчання зі спеціальності «Право» та/або «Міжнародне право», які здійснюють дослідження на здобуття наукового ступеня доктора філософії,

- студенти будь-якого року навчання вищого навчального закладу ІІІ-IV рівня акредитації зі спеціальності «Право» та/або «Міжнародне право», які у період з 01 вересня 2023 року по 31 серпня 2024 р опублікували монографію, розділ у монографії, статтю чи низку статей, або тези доповіді чи наукового повідомлення в сфері аграрного та/або земельного права України.

Також брати участь у конкурсі можуть особи, які втратили статус студента або аспіранта за умови, що публікації, які подаються на конкурс, були опубліковані у період, коли така особа мала статус студента або аспіранта.

З критеріями, умовами, порядком та строками подачі заяв можна ознайомитися за посиланням

Долучайтеся! Створюймо майбутню правову державу разом!

Пам’ятаємо героїв, які віддали життя за наше теперішнє та процвітаюче майбутнє України!