Ти як: Як підтримати людину, близькі якої на війні?

Дата: 13.05.2024 14:16

Поради, що можна, а чого не слід говорити тим, хто чекає рідних із фронту, підготував Центр стратегічних комунікацій. Ось декілька з них.

Якщо ви бачите, що людині важко, не бійтеся запитати прямо: «Як я можу тебе підтримати?». Або ж поцікавтеся, як минув її день? Це найкращий вияв готовності підставити плече у складну хвилину.

Також відволіктися допоможе ваша розповідь про враження від фільму чи книги. Але не нав’язуйтеся, якщо бачите, що це нерелевантно до ситуації.

Запропонуйте людині виговоритися. Дайте їй змогу розповісти про свої почуття та досвід. Але не перебивайте та не радьте, якщо вас про це не просять.

Часто людям потрібно, щоб їх просто вислухали, не даючи порад і не пропонуючи рішень.