Повідомлення про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур

Дата: 09.05.2024 15:53

До уваги жителів села Бобулинці та наближених сіл! – Бучацька міська рада  (територіальна громада)

До уваги мешканців, пасічників, користувачів і власників земельних ділянок на території  Романівської ОТГ.

З 09 травня 2024 року по 15 травня 2024 року, за межами населених пунктів с. Хиженці, с. Мані  с. Раці, с. Корчівка та смт Романів в межах громади, буде проводитись обприскування  посівів сільськогосподарських культур по цвітінню та вегетації фунгіцидами та інсектицидами.

Всі роботи будуть проводитись  у вечірній та нічний час з 18-00 по 08 годину.

Просимо Жителів  утримуватись  від випасання худоби  поблизу полів в даний період, та вжити заходів , щодо обмеження вильоту бджіл, під час обробки полів.