Сьогодні, 19 квітня, на сесії Романівської селищної ради, представники 8 відділу Житомирського РТЦК та СП вручили нагороди родинам полеглих воїнів. Вдячність і шана усім полеглим Героям! Доземний уклін родинам!

Дата: 19.04.2024 15:06

БОНДАР Сергій Володимирович, 29.03.1996-27.03.2022

с. Разіне, пройшов АТО, з 2017 по 2020 рік ніс службу за контрактом в складі 95 окремої - десантно штурмової бригади. З початку повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на фронт. Виконуючи бойовий обов’язок, молодший сержант, командир відділення десантно-штурмового взводу військової частини А0281, 95 ОДШБ 27 березня 2022 року зник безвісти біля н.п. Кам’янка Ізюмського району Харківської області. Повернути полеглого Героя вдалося тільки в лютому 2024 року . Нагороджено посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

ТРУБІЙ Юрій Олександрович, 19.04.2000-28.03.2022

Народився в селищі Романів. Боєць 95-ї ОМДШБ, служив за контрактом з 2020 року. Під час повномасштабного вторгнення росії боронив Україну на Харківщині. Солдат під час зачистки населеного пункту Кам’янка Ізюмського району Харківської області з 28.03.2022 внаслідок ворожого обстрілу рахувався зниклим безвісти. Після деокупації території, під час проведення розшукових заходів у вересні 2022 року вдалося евакуювати тіло військовослужбовця. У свій день народження отримав відзнаку - орден «За мужність» ІІІ ступеня.

БЛИНДЮК Микола Миколайович, 20.09.1986-10.04.2022

Уродженець селища Биківка. Пройшов АТО, був депутатом Романівської районної ради. 24 лютого 2022 року, добровольцем став на захист Батьківщини. Рядовий 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Блиндюк Микола, загинув 10 квітня 2022 року під час проведення штурмових дій в н. п. Сулигівка Ізюмського району Харківської області. Нагороджено посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

ОСТАШЕВСЬКИЙ Олександр Станіславович, 27.10.1979-10.04.2022

Народився в селищі Биківка. Пройшов АТО. Став «кіборгом», до останнього дня захищав Донецький аеропорт. Добровольцем, повернувшись із-за кордону, 3 березня 2022 року став на захист Батьківщини. Загинув молодший сержант 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Осташевський Олександр 10 квітня 2022 року під час проведення штурмових дій в н. п. Курулька Барвінківського району Харківської області. Нагороджено посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

СТУПАК Віктор Анатолійович, 07.03.1991-11.09.2022,

Уродженець села Білка, старший сержант 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького військової частини А0409, позивний «Дикий», учасник АТО. Воїн загинув поблизу населеного пункту Червоне на Харківщині. Похований 14 вересня 2022 року в с. Прутівка. Нагороджено посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

САВЧЕНКО Володимир Володимирович, 21.09.1964 -28.08.2023

Голова Романівської селищної ради, добровольцем пішов на фронт.

Солдат, такелажник взводу забезпечення самохідного артилерійського дивізіону військової частини А3091, 26-ї артилерійської бригади, загинув під час виконання службових обов’язків в результаті ворожого ракетного удару поблизу н.п. Дорожнє Донецької області. Похований Герой 31 серпня 2023 року в смт Романові. Нагороджено посмертно медаллю «Захиснику Вітчизни».