Про скликання  чергового  засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 20.02.2024 16:33

Житомирського району

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від 15 лютого 2024  року                                                                    № 31

Про скликання  чергового  засідання виконавчого комітету селищної ради

У відповідності ст.ст.42,53 Закону України „Про місцеве самоврядування  в Україні” скликати  чергове засідання виконавчого комітету селищної ради    29 лютого 2024  року о 10.00 годині в  залі засідань селищної ради.

На порядок денний винести наступні  питання

1. Про звіт начальника гуманітарного відділу Романівської селищної ради

щодо роботи та результати діяльності відділу за 2023 рік

Інформує: Гаврилова О.Л.- начальник гуманітарного відділу

1. Про безкоштовне харчування вихованців та учнів з сімей, чиї батьки

перебувають у лавах Збройних Сил України та інших військових формувань, опинилися у  складних життєвих обставинах.

Інформує: Гаврилова О.Л.- начальник гуманітарного відділу

1. Про звіт начальника фінансового відділу Романівської селищної ради

про роботу за 2023 рік.

Інформує: Горобець Н.А.- начальник фінансового відділу

1. Про затвердження плану заходів щодо забезпечення надходжень

до місцевих бюджетів на 2024 рік та плану заходів щодо ефективного

використання бюджетних коштів на 2024 рік.

Інформує: Горобець Н.А.- начальник фінансового відділу

1.    Про роботу  комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) Романівської селищної ради» за 2023 рік.

Інформує: Антонова Т.М. - директор комунальної установи

«Територіальний центр соціального

обслуговування ( надання соціальних послуг)

Романівської селищної ради»

1. Про погодження розрахункових тарифів на надання платних соціальних послуг комунальною установою «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Романівської селищної ради».

Інформує: Антонова Т.М. - директор комунальної установи

«Територіальний центр соціального

обслуговування ( надання соціальних послуг)

Романівської селищної ради»

1. Про надання дозволу на укладання договору дарування житлового будинку право користування яким має малолітня дитина.

1. Про надання дозволу  на укладання договору дарування  житлового будинку

на  ім’я  малолітньої  дитини.

Інформує: Данилевич В.І. – начальник служби у справах дітей

1. Про надання дозволу  на укладання  договору про поділ (виділ) житлового  будинку з господарськими  будівлями в натурі,  за адресою: вул. Небесної сотні, 32 а, смт. Романів, право користування якими мають діти.

Інформує: Данилевич В.І. – начальник служби у справах дітей

1. Про затвердження висновку органу опіки та піклування   виконавчого комітету Романівської селищної ради про  доцільність позбавлення батьківських прав ***, відносно неповнолітньої дитини ***, 22.05.2008 р.н.

Інформує: Данилевич В.І. – начальник служби у справах дітей

1. Встановлення опіки над майном дитини-сироти ***,05.12.2012 р.н.

Інформує: Данилевич В.І. – начальник служби у справах дітей

1. Про надання  статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ***,04.10.2012 р.н. р.н.

Інформує: Данилевич В.І. – начальник служби у справах дітей

1. Про надання  статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів ***,19.11.2018 р.н.

Інформує: Данилевич В.І. – начальник служби у справах дітей

14. Про надання дозволу  на укладання  договору про поділ (виділ) житлового  будинку з господарськими  будівлями в натурі,  за адресою: вул. Небесної сотні, 32 а, смт. Романів, право користування якими мають діти.

Інформує: Данилевич В.І. – начальник служби у справах дітей

15.Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Інформує: Томчевський В.В. - керівник  КП «Романівське

лісомеліоративне підприємство»

16. Про надання дозволу на оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна.

благоустрою та комунальної власності

17.  Про взяття на квартирний облік учасника бойових дій Петрика Володимира  Андрійовича.

благоустрою та комунальної власності

18. Про взяття на квартирний облік інваліда війни Покраси Андрія Петровича.

благоустрою та комунальної власності

19. Про переукладання договорів найму соціального житла.

благоустрою та комунальної власності

20.  Про розгляд заяви гр.  Літвінчука О.В. про присвоєння номеру будівлі гаражу та надання дозволу на оформлення права власності.

благоустрою та комунальної власності

21.  Про присвоєння окремих поштових адрес поділеним частинам житлового будинку в смт. Романів по вул. Смарагдова, 6.

благоустрою та комунальної власності

22. Про розгляд заяви гр. Колесник Є.П. про впорядкування поштової адреси житлового будинку в с. Садки.

благоустрою та комунальної власності

23. Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надаються Биківським комунальним підприємством «Водолій».

благоустрою та комунальної власності

24. Про демонтаж пам’ятника на братській  могилі радянських воїнів у с. Химрич.

благоустрою та комунальної власності

25. Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства гр.Канашук М.В.

і екології

26. Про погодження розчищення земельних ділянок сільськогосподарського призначення ТОВ «ТОВЩА».

і екології

27.Про погодження розчищення земельної ділянки сільськогосподарського призначення гр.Скурковській Т.М.

і екології

28. Про внесення змін до  складу комісії з питань бджільництва, попередження та фіксації масового отруєння бджіл на території Романівської територіальної  громади.

Інформує: Лещенко О.П. –  головний спеціаліст відділу земельних

відносин  та екології

В.о.селищного голови                                                           Юрій ЧУМАЧЕНКО