Разом до безпеки та миру! Україна не сама у своїй боротьбі за незалежність та безпеку.

Дата: 20.02.2024 15:55

📜Президент Володимир Зеленський підписав безпекові угоди з Німеччиною та Францією. Підписані безпекові угоди є не лише символом нашої незламної відданості безпеці та стабільності, але й конкретним кроком до розбудови глибоких та надійних партнерств.

✅Ці угоди відображають наші спільні цінності, готовність до співпраці та взаємопідтримки в найскладніших ситуаціях.

🔰Зміцнення наших зв'язків з країнами-партнерами є вирішальним елементом для забезпечення безпеки та стабільності не лише для України, але й для всієї Європи.

🤝Ми вдячні канцлеру Федеративної республіки Німеччина Олафу Шольцу, президенту Франції Емманюелю Макрону, Президенту України Володимиру Зеленському та його команді, нашим дипломатам, політикам, за їхню рішучість та наполегливість при розробці та підписанні безпекових угод.

📝Наша спільна робота та двосторонні зобов'язання є тим, що дозволяє нам долати виклики та будувати майбутнє, яке буде міцним та стійким перед будь-якими загрозами.

🇺🇦Ми віримо у нашу спільну силу та відданість нашим цілям.