Про скликання 53 чергової сесії  Романівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 15.02.2024 11:55

Житомирського району

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від 14 лютого 2024  року                                                                    № 30

Про скликання 53 чергової сесії  Романівської селищної ради восьмого скликання

Відповідно ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати п’ятдесят третю чергову сесію Романівської селищної ради 8-го скликання 28 лютого 2024  року о 10:00 годині в залі засідань селищної ради.

1. На розгляд сесії Романівської селищної ради винести питання:

1. Про затвердження звіту в.о. селищного голови за 2023 рік про здійснення державної регуляторної політики Романівською селищною радою.
    2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Романівської селищної територіальної громади за 2023 рік.
    3. Про затвердження Програми розвитку Романівської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області щодо облаштування сервісного центру обслуговування платників на 2024 рік.
    4. Про внесення змін до бюджету Романівської селищної територіальної громади на 2024 рік.
    5. Про затвердження Положення про виконавчий комітет Романівської селищної ради у новій редакції.
    6. Про створення інклюзивної групи для дітей дошкільного віку у Камінському закладі дошкільної освіти «Казочка».
    7. Про закриття та відкриття відділень на базі Комунальної установи «Романівська дитячо-юнацька спортивна школа».
    8. Про розгляд подолання Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області щодо погашення податкового боргу Романівського КП «Сервіс».
    9. Про передачу основних засобів.
    10. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
    11. Питання щодо врегулювання земельних відносин.
  1. На пленарне засідання селищної ради запросити старост, керівників

окремих структурних підрозділів селищної ради, підприємств, організацій, установ, представників медіа.

В.о. селищного голови                                       Юрій ЧУМАЧЕНКО