З 26 по 28 січня у Києві проходив чемпіонат України з легкої атлетики

Дата: 29.01.2024 09:57

З 26 по 28 січня у Києві проходив чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків та дівчат 2007 р. та молодше.

Більше 600 атлетів з 23 областей України та м. Києва вийшли на доріжки столичного манежу. У юнаків на дистанції 5000м. зі спортивної ходьби основна боротьба розгорнулась між нашим Романом Цьомиком та спортсменом з Київської області. Роман лише на одну секунду поступився супернику. В результаті – ІІ призове місце. На цих же змаганнях вдало виступили і дівчатка: Никодюк Іванна та Рудик Анна зайняли 11 і 12 місця відповідно. Антонюк Ірина також потрапила в двадцятку кращих.

Принагідно повідомляємо, що за підсумками попередніх змагань романівчанка Вікторія Бондарєва відібрана для участі у складі збірної команди України у чемпіонаті Асоціації балканських федерацій з легкої атлетики, який відбудеться у Бєлграді уже 4 лютого. Вітаємо тренера Анатолія Сушицького та легкоатлетів! Пишаємося вами! Це ваш особистий досвід! Вдалих вам стартів та нових вам перемог!

На зображенні може бути: 3 людини та текст

На зображенні може бути: 7 людей та текст