Про скликання 52 чергової сесії  Романівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 19.01.2024 15:59

Житомирського району

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від  18 січня  2024  року                                                              № 14

Про скликання 52 чергової сесії  Романівської селищної ради восьмого скликання

Відповідно ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати п’ятдесят другу чергову сесію Романівської селищної ради 8-го скликання 30 січня 2024  року о 10:00 годині в залі засідань селищної ради.

1. На розгляд сесії Романівської селищної ради винести питання:

1. Про затвердження Комплексної  програми розвитку надання соціальних послуг КУ «Територіальний центр соціального  обслуговування (надання соціальних послуг) Романівської селищної ради» на 2024 – 2026 роки.
    2. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту та підтримки Захисників та Захисників України, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) захисників та Захисниць України Романівської селищної ради на 2024-2025 роки.
    3. Про внесення змін до Положення про комісію з питань надання грошової допомоги Романівської селищної ради.
    4. Про внесення змін до бюджету Романівської селищної територіальної громади на 2024 рік.
    5. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Романівська лікарня» Романівської селищної ради за IV квартал 2023 року.
    6. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Романівська лікарня» за 2023 рік.
    7. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської селищної ради» за IV квартал 2023 року.
    8. Про затвердження умов організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що проходять через населені пункти Романівської селищної ради.
    9. Про затвердження порядку надання в користування на умовах оренди гідротехнічних споруд розташованих на території Романівської територіальної громади для цілей аквакультури.
    10. Питання комунальної власності.
    11. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
    12. Питання щодо врегулювання земельних відносин.
    13. Інше.

1. На пленарне засідання селищної ради запросити старост, керівників

окремих структурних підрозділів селищної ради, підприємств, організацій, установ, представників медіа.

В.о. селищного голови                                                 Юрій ЧУМАЧЕНКО