При виконанні військового обов’язку загинув Романівський селищний голова Савченко Володимир Володимирович

Дата: 29.08.2023 16:41

З глибоким сумом сповіщаємо, що при виконанні військового обов’язку захищаючи суверенітет та незалежність нашої держави 28 серпня 2023 року героїчно загинув Романівський селищний голова Савченко Володимир Володимирович.

Романівська  селищна рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблого Героя. В цю гірку мить поділяємо горе сім’ї загиблого та разом з ними схиляємо голови в глибокій скорботі.

Доземно вклоняємося пам’яті Володимира Володимировича, який заплатив власним життям за майбутню Перемогу і звільнення від окупантів рідної землі.

Світла пам'ять Захиснику України! Герої не вмирають!