Про скликання 43 сесії  Романівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 10.07.2023 09:53

Житомирського району

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від  10.07.2023 року                                                                                                № 98

Про скликання 43 сесії  Романівської селищної ради восьмого скликання

Відповідно ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати сорок третю сесію Романівської селищної ради 8-го скликання  21 липня  2023 року о 10:00 годині в залі засідань селищної ради.

1. На розгляд сесії Романівської селищної ради внести питання:

1. Про внесення доповнень до Програми розвитку житлово-комунального господарства Романівської територіальної громади на 2022-2026 роки.
    2. Про внесення змін до Програми відшкодування різниці між діючими тарифами на послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та витратами на їх виробництво у Романівській селищній територіальній громаді на 2023-2025 роки.
    3. Про внесення змін до Програми забезпечення захисту населення і території Романівської селищної територіальної громади в період воєнного та надзвичайного стану на 2022-2025 роки.
    4. Про  затвердження Статуту  Биківського комунального підприємства «Водолій» у новій редакції

5. Про затвердження  звіту про виконання селищного бюджету Романівської селищної ради за І півріччя 2023 року
    1. Про внесення змін до бюджету Романівської селищної територіальної громади на 2023 рік.
    2. Про затвердження контингенту учнів та погодження розміру батьківської плати за навчання в КУ Романівської селищної ради «Романівська школа мистецтв» на 2023-2024 навчальний рік.
    3. Про внесення змін в загальну чисельність та штатний розпис КУ Романівської селищної ради «Краєзнавчий Музей Романівщини».
    4. Про приймання КУ «Трудовий архів» на депоноване,безоплатне зберігання документів юридичних і фізичних осіб – підприємців, нагромаджених у процесі документування діяльності, які знаходяться під загрозою втрати.
    5. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану по КНП «Романівська лікарня» Романівської селищної ради за ІІ квартал 2023 року.
    6. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської селищної ради» за 2 квартал 2023 року.
    7. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської селищної ради» на 2023 рік.
    8. Про прийняття автомобіля до комунальної власності.
    9. Про план роботи  селищної ради на ІІ півріччя 2022 року.
    10. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
  1. Питання щодо врегулювання земельних відносин.
  2. На пленарне засідання селищної ради запросити керівників окремих структурних підрозділів селищної ради, підприємств, організацій, установ, представників ЗМІ.

Секретар селищної ради                                                    Юрій ЧУМАЧЕНКО