Про скликання 42 позачергової сесії Романівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 05.07.2023 14:28

РОМАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

Романівського селищного голови

05.07.2023                                                                                               №96

Про скликання 42 позачергової сесії

Романівської селищної ради

восьмого скликання

Відповідно ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати сорок другу позачергову сесію Романівської селищної ради 8-го скликання  07 липня  2023 року о 10:00 годині в залі засідань селищної ради.
  1. На розгляд сесії Романівської селищної ради внести питання:

1. Про передачу функцій замовника проєктно-кошторисної документації по об’єкту «Нове будівництво очисних споруд каналізації в смт Романів, Житомирського району, Житомирської області. Коригування (І черга)».
    2. Про передачу комунального майна в господарське відання та на баланс КП «Комфорт».
    3. Про передачу комунального майна на баланс КУ по експлуатації адміністративної будівлі та благоустрою території смт Романів.
    4. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП "Комфорт" Романівської селищної ради.
    5. Про внесення змін до рішення Романівської селищної ради від 26.05.2023 №1327/40-23 «Про внесення змін про правокористувача до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права закладів освіти Романівської селищної ради».

1. На пленарне засідання селищної ради запросити керівників окремих структурних підрозділів селищної ради, підприємств, організацій, установ, представників ЗМІ.

Секретар селищної ради                                         Юрій ЧУМАЧЕНКО