Про скликання 40 сесії  Романівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 15.05.2023 10:41

Житомирського району

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від  12 травня 2023 року                                                                                             70

Про скликання 40 сесії  Романівської селищної ради восьмого скликання

Відповідно ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати сорокову чергову сесію Романівської селищної ради 8-го скликання  26 травня  2023 року о 10:00 годині в залі засідань селищної ради.

1. На розгляд сесії Романівської селищної ради внести питання:

1. Про затвердження Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території Романівської селищної ради на 2023 -2024 роки.
  2. Про внесення змін до програми з національно-патріотичного виховання.
  3. Про внесення змін до Романівської селищної комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2024 роки.
  4. Про внесення змін до бюджету Романівської селищної територіальної громади на 2023 рік.
  5. Про включення до Переліку другого типу об’єктів оренди комунальної власності та надання дозволу на укладення договору оренди.
  6. Про включення до Переліку об’єктів комунальної власності Романівської селищної ради, що підлягають приватизації.
  7. Про включення до Переліку другого типу об’єктів оренди комунальної власності та надання дозволу на укладення договору оренди.
  8. Про включення до Переліку другого типу об’єктів оренди комунальної власності та надання дозволу на укладення договору оренди.
  9. Про передачу матеріальних цінностей.
  10. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
  11. Питання щодо врегулювання земельних відносин.
  12. Різне.

3.На пленарне засідання селищної ради запросити керівників окремих

структурних підрозділів селищної ради, підприємств, організацій, установ, представників ЗМІ.

Секретар селищної ради                                                 Юрій ЧУМАЧЕНКО