#МІСТАГЕРОЇВ. ТРОСТЯНЕЦЬ. ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ ВІДВАГА

Дата: 31.03.2023 12:25

Тростянець розташований за 35 км від кордону з росією, тому колона військової техніки окупантів зайшла на околиці міста у перший же день вторгнення.

Протягом 30 днів окупації росіяни цілеспрямовано нищили місто та життєво необхідну інфраструктуру та навіть розстріляли авто ритуального бюро, щоб українці не могли ховати померлих так, як належить.

Жителі Тростянця майже відразу організували партизанський рух, щоб захищати своє містечко від агресорів.

Звільнення півночі України продемонструвало світу, що Україна переможе в цій війні. І все це завдяки кожному жителю цих міст, містечок, селищ і сіл.

#МістаГероїв – це міста конкретних людей, які й сьогодні продовжують докладати неймовірних зусиль, щоб наблизити нашу Перемогу.