#МІСТАГЕРОЇВ. ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ СМІЛИВІСТЬ.

Дата: 28.03.2023 11:37

#МістаГероїв. Тут народжується сміливість.

Міста, які першими зустріли повномасштабне вторгнення, які проявили свою сміливість та вірили в Україну, а тому змогли перемагати!

Українська cміливість — це не звичайна сміливість. Іти танком проти танка — сміливо, а зупинити танки руками — це сміливо по-українськи.

Ми побачили самі, що ми можемо. Звільнення північних регіонів України від окупанта навесні 2022 року показало не лише нашому народу, але й усім в світі, що Україна може перемогти у цій війні. І переможе!

Впродовж місяця, від початку березня 2022 року було звільнено понад 1000 населених пунктів. Мощун, Буча, Тростянць, Охтирка, Бородянка, Ірпінь, Гостомель. Оборона Києва, Чернігова, Сум.

Кожен цивільний поруч з нашими військовими, прикордонниками, та іншими героями пліч-о-пліч визволяли свої домівки, свої міста та села від окупантів.

#МістаГероїв – це про перемогу!

Слава Україні!