Про скликання 38 сесії Романівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 10.03.2023 09:21

Житомирського району

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від   10.03.223  року                                                                      № 36

Про скликання 38 сесії Романівської селищної ради восьмого скликання

Відповідно ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати тридцять восьму сесію Романівської селищної ради 8-го скликання   22 березня  2023 року о 10:00 годині в залі засідань селищної ради.

1. На розгляд сесії Романівської селищної ради внести питання:

1. Звіт селищного голови про роботу Романівської селищної ради та її виконавчого комітету за 2022 рік.
  2. Про внесення доповнень до Програми охорони навколишнього природного середовища Романівської територіальної громади на 2021-2024 роки.
  3. Про внесення доповнень до Програми розвитку житлово-комунального господарства Романівської територіальної громади на 2022-2026 роки
  4. Про внесення змін до бюджету Романівської селищної територіальної громади на 2023 рік.
  5. Про ліквідацію Нивненської загальноосвітньої школи І ступенів Романівського району Житомирської області.
  6. Про зміну назви та затвердження Статуту "Романівська школа мистецтв" Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області
  7. Про внесення змін до структури та штатного розпису КУ «Територіальний центр соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Романівської селищної ради».
  8. Про внесення змін до фінансового плану по КНП «Романівська лікарня» Романівської селищної ради за І квартал 2023 року.
  9. Про визначення замовником будівельних робіт КП «Комфорт» Романівської селищної ради по об’єкту «Нове будівництво очисних споруд каналізації в смт Романів, Житомирського району, Житомирської області».
  10. Про затвердження проектно-кошторисної документації на проект «Нове будівництво

очисних споруд каналізації в смт. Романів, Житомирського району, Житомирської області».

1. Про виділення коштів для придбання матеріалів на проведення ремонтних робіт у приміщені пожежного депо смт. Биківка.
  2. Про включення до Переліку другого типу об'єктів, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.
  3. Про включення до Переліку об'єктів комунальної власності Романівської селищної ради, що підлягають приватизації.
  4. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
  5. Питання щодо врегулювання земельних відносин.

1. На пленарне засідання селищної ради запросити керівників окремих структурних підрозділів селищної ради, підприємств, організацій, установ, представників ЗМІ.

Секретар   ради                                               Юрій ЧУМАЧЕНКО