#ГВАРДІЯНАСТУПУ: ДОЛУЧАЙСЯ ДО КОМАНДИ МІЦНИХ І ВИТРИВАЛИХ ВОЇНІВ БРИГАДИ “СПАРТАН”. ВІДЕО

Дата: 03.03.2023 12:31

«Поєднані духом наступу» – це про офіцерів та солдат бригади Національної Гвардії України «Спартан», одного з вісьми підрозділів “Гвардії наступу”, що нищитиме ворога на всіх фронтах.

Вони тримали оборону Харкова. Від початку повномасштабної військової aгpecії російської федерації проти України особовий склад військової частини під керівництвом полковника Олександра Півненка дав гідну відсіч спробам противника прорватися до міста Харкова та брав участь в операції зі звільнення інших населених пунктів Харьковської області.

У ході боїв бригадою знищено значну кількість живої сили та військової техніки агресора, зокрема у перші ж дні – чотири ворожі танки та літак СУ-25. На їх рахунку майже дві роти ліквідованих окупантів.

У взаємодії з підрозділами Збройних Сил України “Спартан” продовжує мужньо боронити місто Харків, Харківську та частину Луганської областей, утримує позиції в районі Торецька Донецької області.

Об нас ламається ворог! Вступай і наступай!

Охочі потрапити до лав «Гвардії наступу» повинні заповнити анкету на сайті або зателефонувати за номером 080 010 00 20

Жителі Житомирщини також можуть подати заявку в ЦНАПах області

м. Житомир, площа Польова, 8;

м. Бердичів, вул. Центральна, 1;

м. Коростень,  вул. Шевченка, 5;

м. Звягель, вул. Шевченка, 20.

Нагадаємо, що сімейна лікарка з Романова пішла служити у “Гвардію наступу” і записалася до штурмової  бригади “Лють”.