Відкрита реєстрація на отримання теплого одягу від ЮНІСЕФ для дітей на Житомирщині

Дата: 14.02.2023 12:24

1200 комплектів дитячого теплого одягу отримала ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» за підтримки ЮНІСЕФ для дітей Житомирщини. Одяг буде переданий до тих сімей з дітьми, які цього зараз потребують найбільше.

«У межах крос-секторального проекту ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» для здійснення гуманітарного кейс-менеджменту передадуть до родин із дітьми комплекти теплого одягу від ЮНІСЕФ. Для потреб області отримали 1200 таких комплектів. Тому зараз просимо усіх, хто має потребу та категорію вразливості (зазначену нижче), заповнити реєстраційну форму-заявку. Після цього представники ГО сконтактують з родинами, які подали заявки», - розповідає керівник крос-секторального проекту ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» Маргарита Сіранчук.

Допомога розрахована для дітей з таких родин:

• малозабезпечені сім'ї;
  • родини з дітьми, що втратили одного або обох батьків внаслідок військових дій;
  • сім‘ї ВПО (внутрішньо переміщені);
  • багатодітні сім’ї;
  • сім’ї, що виховують дітей з інвалідністю;
  • сім’ї одиноких матерів/батьків;
  • сім'ї опікунів та/або піклувальників.

Комплекти теплого одягу складаються з куртки, теплих штанів, светра, термобілизни, теплого взуття, шапки, шарфу, рукавичок та шкарпеток.

Є чотири варіанти таких комплектів відповідно до віку дитини:

• на 1-2 роки;
  • на 3-4 роки;
  • на 5-6 років;
  • на 7-8 років.

ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» очікує на заявки від батьків, опікунів, інших законних представників дитини по 17 лютого включно.

Форма подачі заявки за посиланням: https://bit.ly/3jQRzdh

Звертаємо увагу! Кількість комплектів теплого одягу обмежена!