Інформація про єдиний державний реєстр тварин

Дата: 10.02.2023 10:19

Романівська селищна рада інформує, що єдиний державний реєстр тварин - це електронна база даних про ідентифікованих сільськогосподарських тварин (велика рогата худоба, коні, свині, вівці, кози), ïx власників, господарства, переміщення, забій, утилізацію, загибель, падіж таких тварин, до якої зобов’язані подавати інформацію юридичні та фізичні особи, які провадять діяльність з:

• розведення та утримання тварин; забою та утилізації тварин;
  • продажу тварин, надання послуг зі штучного осіменіння та організації виставок тварин.

Звертаємо увагу всіх товаровиробників щодо необхідності актуалізувати дані щодо кількості   наявного   поголів’я   та тих, які вибули зі стада з тих чи інших причин.

Для   реєстрації   даних   про   ідентифіковану   тварину    та   господарство в Реєстрі тварин суб’єктам господарювання потрібно звертатися за місцем реєстрації:

• фізичним особам в державну установу ветеринарної медицини
  • юридичним особам — до філії“ ДП «Агентство з ідентифікації i реєстрації тварин».