Про скликання 37 сесії Романівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 31.01.2023 09:03

Житомирського району

РОМАНІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

від  31.01.2023  року                                                                № 17

Про скликання 37 сесії Романівської селищної ради восьмого скликання

Відповідно ст.ст. 42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати тридцять сьому сесію Романівської селищної ради 8-го скликання   14 лютого 2023 року о 10:00 годині в залі засідань селищної ради.
  2. На розгляд Романівської селищної ради внести питання:
  3. Про затвердження селищної (комплексної) цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2023 рік.
  4. Про затвердження Програми відшкодування різниці між діючими тарифами на послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення та витратами на їх виробництво у Романівській селищній територіальній громаді на 2023-2025 роки.
  5. Про затвердження «Програми розвитку Романівської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області щодо облаштування сервісного центру обслуговування платників на 2023 рік».
  6. Про затвердження звіту селищного голови про здійснення Державної регуляторної політики Романівською селищною радою за 2022 рік.
  7. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Романівської селищної ради за 2022 рік.
  8. Про затвердження переліку установ, які фінансуються з бюджету Романівської селищної територіальної громади на 2023 рік.
  9. Про внесення змін до бюджету Романівської селищної територіальної громади на 2023 рік.
  10. Про внесення змін до Положення «Про гуманітарний відділ Романівської селищної ради Житомирського району Житомирської області».
  11. Про внесення змін до Статутів закладів освіти Романівської селищної ради.
  12. Про внесення змін до складу комісії з реорганізації комунальних установ.
  13. Про внесення змін до складу комісії з реорганізації комунальної установи.
  14. Про внесення змін до складу комісії з реорганізації комунальних установ.
  15. Про внесення змін до структури та штатного розпису Романівської селищної ради.
  16. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через «Центр надання адміністративних послуг» Романівської селищної ради.
  17. Про створення комунального підприємства «Комфорт» Романівської селищної ради шляхом перетворення в підприємство.
  18. Про включення до Переліку першого типу об’єктів оренди та надання дозволу Романівській селищній раді на передачу в оренду частину приміщення за адресою: смт. Биківка,  вул.. Сонячна, 5 А.
  19. Про влючення до Переліку першого типу об’єктів оренди та надання дозволу Романівській селищній раді на передачу в оренду частину приміщення за адресою: смт. Романів, вул. Сергія Лялевича,4.
  20. Про затвердження переліку об’єктів приватизації.
  21. Про порядок розподілу орендної плати за оренду комунального майна Романівської селищної ради.
  22. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської селищної ради» за ІV квартал 2022 року.
  23. Про затвердження звіту директора КНП «Романівська лікарня» Романівської селищної ради за 2022 рік.
  24. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Романівська лікарня» Романівської селищної ради за 4 квартал 2022 року.
  25. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП «Романівська лікарня» Романівської селищної ради за 2022 рік.
  26. Про внесення змін до тарифів на платні медичні послуги на 2023 рік по КНП «Романівська лікарня».
  27. Про надання дозволу на списання медичного обладнання.
  28. Про передачу матеріальних цінностей Биківському КП «Водолій».
  29. Про внесення змін до плану роботи   селищної ради на І півріччя 2023 року.
  30. Про затвердження розпоряджень селищного голови.
  31. Про звернення депутатів селищної ради до Президента України.
  32. Питання щодо врегулювання земельних відносин.

На пленарне засідання селищної ради запросити керівників окремих структурних підрозділів селищної ради, підприємств, організацій, установ, представників ЗМІ.

Секретар ради                                             Юрій ЧУМАЧЕНКО